Veľký výlet s piesňami, ktoré zneli aj vo filmoch

V piatok 20. septembra o 19. hodine zaznejú v rožňavskom kostole ECAV (Šafárikova 5) piesne, ktoré zneli aj vo filmoch. Naštudovali ich speváci a hudobníci pod vedením džezmena Arpáda Farkaša.

Arpád Farkaš

„Keď som ho oslovil s novým námetom a piesňami pre koncertný program, nebol som si istý, či sa na takýto hudobný výlet vydá, no už na druhý deň svoju účasť potvrdil,“ uviedol organizátor Belo Hefler.

V programe ďalej účinkujú Andy Belej (spev), Karmen Pál-Baláž (spev, klávesy), Marieta Roxerová (spev, flauta), Marian Pál-Baláž (cajon, spev), Ľubo Breznen (gitara, spev), Peter Henriczy (gitara), Radovan Iglódy (bicie, perkusie) a Adrián Szajkó (kontrabas).

Marian Pál-Baláž & Karmen Pál-Baláž

„Predchádzajúce koncerty mali okrem svojej umeleckej úrovne aj osobitnú atmosféru a verím, že aj tentokrát to bude tak. Myslím, že diváci sa majú na čo tešiť,“ doplnil.

„Inšpirácia prichádza takpovediac zhora, som iba sprostredkovateľ, snažím sa to čo najlepšie zorganizovať, aby bolo pekné spojené s užitočným. Všetci sme tu iba na jednom veľkom výlete,“ dodal.

Ľubo Breznen & Peter Henriczy

Tak ako vždy doteraz, aj z tohto koncertu pôjde výťažok zo vstupného na charitatívne účely. Občianske združenie ALENKA dosiaľ takto odovzdalo takmer 2500 €.

Adrián Szajkó & Radovan Iglódy

Predpredaj vstupeniek (9 €) je v rožňavskej Turisticko informačnej kancelárii, mob. 0948 205 226, e-mail info@tikroznava.sk.

Počet miest je obmedzený, sedenie je voľné, vstup do kostola bude umožnený 30 min. pred začiatkom koncertu, tzn. od 18.30 h.

Karmen Pál-Baláž

Fotky z prebiehajúcich skúšok programu nafotil pre iR Rudo Štober 

Doterajšie koncerty O. Z. ALENKA & BELO HEFLER PRODUCTION:

25. 09. 2016: Koncert pre Alenku – Koncert pre Lásku

01.12. 2016: Arpád Farkaš Band – Sting Sade Project

30. 06. 2017: Stevie Heart Friends – Pink Floyd Show

02. 12. 2017: A. Mohay (violončelo), P. Bálint a M. Nyéky (klavír)

29. 09. 2018: Štátna opera – W. A. Mozart, Requiem

O. z. ALENKA môžete podporiť akoukoľvek sumou na účet

SK29 0200 0000 0038 1652 4759

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery