Nový Renault ARKANA predstavujú aj v Rožňave

Spoločnosť Tempus Car – Košice predstavila nový Renault ARKANA aj vo svojej predajni Renault & Dacia Rožňava na Šafárikovej ulici pri Eurobuse. Testovaciu jazdu s elegantným hybridným SUV coupé v športovej verzii RS Line si môžete vychutnať do utorka.

„Je to moderné rodinné auto s množstvom technologických prvkov, ktoré veľkých poteší a maličkých svojou komfortnou jazdou uspí, pričom jeho cena je v tejto kategórii viac než prijateľná,“ uviedla  Anežka Lörinczová, vedúca rožňavskej predajne.

Športové a štýlové SUV coupé Renault ARKANA RS Line po vzore prémiových modelov BMW X6 či Mercedes-Benz GLE kupé, príp. X4 či GLC kupé, bude stáť výrazne menej, kúpite ho už v cene od 24 300 €.

Arkana E-TECH Hybrid

Hybridná technológia E-TECH, inšpirovaná motoristickým športom, dokonale spája výkon a efektívnosť. V meste sa vždy rozbieha na elektrický pohon, na ktorý dokáže jazdiť až 80% času. Zníži tak spotrebu paliva až o 40% v porovnaní s ekvivalentným benzínovým motorom. Rekuperačné brzdenie nabíja batériu automaticky počas jazdy.

15 asistenčných systémov pre vodiča Easy Drive

Asistent pre jazdu po diaľnici a v kolónach, upozornenie pred prichádzajúcimi vozidlami pri cúvaní a parkovací asistent Easy Park Assist sú len niektoré z prvkov navrhnutých pre zvýšenie jazdného komfortu a bezpečnosti. Tieto funkcie a mnoho ďalších sú k dispozícii prostredníctvom asistenčných systémov Renault Easy Drive, ktoré pomôžu vozidlo ovládať na cestách.

Multimediálny systém Easy Link

Palubná doska, čalúnenie, farebné ozdobné prvky, dekoratívne panely – to všetko ako možnosti personalizácie interiéru v 15-tich možných kombináciách.

Multi-Sense

Renault ARKANA ponúka 3 jazdné režimy (Eco, Sport, MySense) a 8 nastavení osvetlenia interiéru, takže môžete prispôsobiť jazdný prejav vozidla podľa svojej osobnosti vďaka technológii MULTI-SENSE.

Testovacie jazdy

Testovaciu jazdu Renault ARKANA RS Line počas víkendu 5. a 6. júna a pondelka 7. júna, si môžete dohodnúť aj vopred telefonicky na čísle 0915 918 980, alebo na e-mailovej adrese predajrv@tempus.sk.

Foto: iR a archív Tempus-Car

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery