Tábor Expanzia aj tento rok

SDC122531Už šiesty rok sa 15. až 19. júla uskutoční denný externý prímestský tábor „Expanzia“ na sídlisku Juh v Rožňave v areáli pri Šugári. Tábor je určený pre deti a mládež od 8 rokov. Registrácia ani iné účastnícke poplatky nie sú potrebné.
Informovala nás o tom Lucia Blahúsova, novozvolená predsedníčka Združenia saleziánskej mládeže Domka, stredisko Rožňava.
„Program začne každý deň predpoludním o 10-tej hodine a skončí popoludní o 16-tej. V čase od 12:30 do 13:30 bude prestávka na obed, kedy sa deti pôjdu najesť domov,“ uviedla.
Počas celého týždňa čakajú na deti hudobné, športové či tvorivé aktivity, turnaje a pre tých najlepších čakajú aj odmeny. Ako ďalej uviedla, môžu sa tešiť na osvedčené hry v dobrej rodinnej atmosfére, ale taktiež aj na novinky.
Toalety a prístup k pitnej vode bude zabezpečený v externej klubovni vedľa obchodu CBA.
„Proti slnečnému úpalu nás aspoň trochu ochráni nový prístrešok na tribúne vedľa ihriska. Využijeme aj novú boluderingovú lezeckú stenu na jej zadnej stene,“ dodadala na záver.
K dispozícii bude betónové i umelé ihrisko, či lezecká stena na zadnej strany tribúny.
Tí, ktorí majú chuť zapojiť sa do prípravy programu aj aktívne, môžu kontaktovať domkárov na e-mailovej adrese roznava@domka.sk.
Expanzia 2013 bude realizovaná aj vďaka podpore Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a STEFE SK, a.s.
Ilustračné foto: Archív infoRoznava.sk
Súvisiace články:
Biskup rozhodnutie nezmení (video)
Minule Bezák, teraz Saleziáni
Otvorene o odchode Saleziánov

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery