Rožňavský kameňák už po siedmykrát

DSCF9332Domka – združenie saleziánskej mládeže, stredisko Rožňava, pozýva všetkých priaznivcov lezenia na siedmy ročník celoslovenskej lezeckej súťaže „Rožňavský Kameňák“.

Uskutoční sa v sobotu 19. októbra v priestoroch Strednej zdravotníckej školy v Rožňave (nám. 1. Mája, bývalá stavebná priemyslovka).

Predpoludním od 9.45 do 12-tej prebehne v telocvični školy kvalifikácia. Po obedňajšej prestávke pokračuje od 13.30 do 15.30 finále súťaže.

kamenak2013_domka_pozvankaVyhodnotenie tohto ročníka sa uskutoční u sestier FMA, keďže saleziáni museli koncom leta opustiť Rožňavu. V dome na námestí, kde sídlili, sa tiež využívala stena na lezenie v rámci tejto každoročnej súťaže.

„Ak máte chuť a čas, príďte povzbudiť našich lezcov k najlepším výkonom. Taktiež privítame aj akúkoľvek pomoc – osobnú/materiálnu – koláčikov nikdy nie je dosť,“ uviedla Mariana Michalková za organizátorov.

Bližšie info na www.roznava.domka.sk alebo na facebooku: Domka Rožňava

Foto: Archív infoRoznava.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Rožňavský kameňák už po siedmykrát"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.