Kaufland otvára predajňu v Rožňave

Vo štvrtok 10. októbra o 7-dmej ráno otvorili v Rožňave nový obchodný dom Kaufland.
Areál obchodného domu sa rozprestiera na pozemku s rozlohou približne 14 716 m2. Zastavaná plocha z toho predstavuje 4 674 m2 a predajná plocha zhruba 2 824 m2.
Príchod obchodného reťazca do mesta prináša jeho obyvateľom a okoliu nové nákupné možnosti, bohatú a pestrú ponuku potravinových a nepotravinových výrobkov, nové značky, kvalitný servis, ako aj doplnkové služby a v neposlednom rade aj nové a stabilné pracovné miesta.
Obchodný dom Kaufland ponúka sortiment, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Obzvlášť veľkú pozornosť venujeme sortimentu čerstvého tovaru, ktorý je zákazníkmi dlhodobo veľmi pozitívne hodnotený a v ktorom patríme medzí lídrov na slovenskom trhu. Potvrdzuje to aj nedávny prieskum realizovaný spoločnosťou TNS Global, podľa ktorého najčerstvejšie potraviny* možno nakúpiť v Kauflande.
Ťažiskovým bodom je oddelenie ovocia a zeleniny, ktoré je denne zásobované čerstvým tovarom. Zákazníci v ňom nájdu stály aj sezónny tovar – od tradičnej domácej zeleniny, cez špeciálne a v súčasnosti veľmi obľúbené balené šalátové zeleniny, až po exotické ovocie. V oddelení obslužných pultov si prídu na svoje zákazníci, ktorí obľubujú domáce regionálne výrobky, ale aj „fajnšmekri“, ktorí vyhľadávajú špeciality. Nájdu tu údeniny, lahôdky domácej a medzinárodnej kuchyne, rôzne druhy syrov, šaláty aj rôzne pochúťky pre gurmánov.
Samoobslužné oddelenie mäsa ponúka čerstvé mäso pod značkou K-Purland, ktoré dostať exkluzívne len v obchodom dome Kaufland. Ide o mäso a mäsové špeciality pripravené vo vlastnom mäsokombináte.
Okrem potravinového sortimentu Kaufland ponúka aj kvalitný a cenovo výhodný tovar v oddeleniach domácich potrieb, textilu, elektra, papierníctva a hračiek, ďalej sezónne výrobky a akciový nepotravinový tovar, ktorý sa každý týždeň mení.
Parkovisko obchodného domu má kapacitu 194 parkovacích miest.
Otvorením hypermarketu Kaufland v Rožňave sa vytvorilo 77 stálych pracovných miest a 40 brigádnických pracovných miest. Zamestnanci sú prevažne z mesta alebo blízkeho okolia. Spoločnosť Kaufland tak opäť potvrdzuje, že patrí k najväčším a najstabilnejším zamestnávateľom na Slovensku.
Skupina Kaufland patrí k lídrom medzi obchodnými reťazcami a v súčasnosti prevádzkuje viac ako 1000 úspešných samoobslužných obchodných domov.
Marketing – Kaufland Slovenská republika v. o. s.
*spomedzi reťazcov na Slovensku
********************************
Pozn. red.: Správa je komerčnou PR službou. Podmienky komerčnej prezentácie na portáli infoRoznava.sk nájdete v rubrike Reklama
Video a fotogaléria zo slávnostného otvorenia v stredu 9. októbra


- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery