Rožňavčan Stevie Heart s kapelou si zahrali v Demovnici Rádia FM

Demovnica_FM je projekt Rádia_FM, ktorý vyhľadáva novú zatiaľ neobjavenú slovenskú hudbu. Rádio_FM tiež prináša videoklipy slovenských hudobníkov, ktoré sú záznamami koncertov v jeho štúdiách.

Demovnica_FM je webový rebríček nahrávok slovenských autorov, ktorí zatiaľ nemajú oficiálne vydaný, distribuovaný a predávaný album a chcú sa predviesť. Poslucháči svojim uchom a kliknutím rozhodujú o tom, koho považujú za talentovaného a koho udržia v Demovnici_FM dlhšie.

14715044_1151209964944996_4053636549942184810_oTí najúspešnejší interpreti z Demovnice_FM sa predstavia aj naživo. Rádio FM ich pozýva každý mesiac na koncerty v Nu Spirit Clube v Bratislave. Na októbrovom demovnicovom koncerte sa predstavili domáce kapely z východného Slovenska, ale aj z hlavného mesta.

Medzi nimi aj Stevie Heart (klavír), vlastným menom Štefan Emödi, 26 ročný umelec z Rožňavy, ktorý zaspieval skladbu „Som v tom“. Hudbu si zložil sám, text mu napísal, inšpirovaný pôvodnou anglickou verziou skladby, Michal Mitrík. Na basovej gitare hral Patrik Gömöri, na saxofón Miloš Kostar a na bicích Jakub Vondra.

Demovnica_FM je aj program v Rádiu_FM, ktorý vysiela každú nedeľu o 18:00, krátko pred uzatvorením prebiehajúceho kola. Všetky skladby zaznejú v éteri. Víťazi povedia o sebe viac a všetci účinkujúci si o svojej hudbe vypočujú zopár hodnotiacich slov od muzikantov, producentov, či publicistov, ktorí Demovnicu počúvajú každý týždeň.

Zdroj: Rádio FM, foto: Michaela Brunovská

Stevie Heart – Som v tom

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Rožňavčan Stevie Heart s kapelou si zahrali v Demovnici Rádia FM"

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.