Rožňavčan Stevie Heart s kapelou si zahrali v Demovnici Rádia FM

Demovnica_FM je projekt Rádia_FM, ktorý vyhľadáva novú zatiaľ neobjavenú slovenskú hudbu. Rádio_FM tiež prináša videoklipy slovenských hudobníkov, ktoré sú záznamami koncertov v jeho štúdiách.
Demovnica_FM je webový rebríček nahrávok slovenských autorov, ktorí zatiaľ nemajú oficiálne vydaný, distribuovaný a predávaný album a chcú sa predviesť. Poslucháči svojim uchom a kliknutím rozhodujú o tom, koho považujú za talentovaného a koho udržia v Demovnici_FM dlhšie.
14715044_1151209964944996_4053636549942184810_oTí najúspešnejší interpreti z Demovnice_FM sa predstavia aj naživo. Rádio FM ich pozýva každý mesiac na koncerty v Nu Spirit Clube v Bratislave. Na októbrovom demovnicovom koncerte sa predstavili domáce kapely z východného Slovenska, ale aj z hlavného mesta.
Medzi nimi aj Stevie Heart (klavír), vlastným menom Štefan Emödi, 26 ročný umelec z Rožňavy, ktorý zaspieval skladbu „Som v tom“. Hudbu si zložil sám, text mu napísal, inšpirovaný pôvodnou anglickou verziou skladby, Michal Mitrík. Na basovej gitare hral Patrik Gömöri, na saxofón Miloš Kostar a na bicích Jakub Vondra.
Demovnica_FM je aj program v Rádiu_FM, ktorý vysiela každú nedeľu o 18:00, krátko pred uzatvorením prebiehajúceho kola. Všetky skladby zaznejú v éteri. Víťazi povedia o sebe viac a všetci účinkujúci si o svojej hudbe vypočujú zopár hodnotiacich slov od muzikantov, producentov, či publicistov, ktorí Demovnicu počúvajú každý týždeň.
Zdroj: Rádio FM, foto: Michaela Brunovská
Stevie Heart – Som v tom

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery