Bugára vítala natrieskaná sála

V nedeľu sa od 15tej hod. uskutočnilo v rožňavskom OKC stretnutie s lídrom strany MOST-HÍD Bélom Bugárom.
Pred samotným stretnutím, počas ktorého vystúpili umelci z Maďarska – Koós János a Csepregi Éva, boli pred budovou OKC pre deti inštalovaná šmýkalka a skákací hrad.
Divadelná sála OKC, v ktorej sa podujatie konalo, doslova praskala vo švíkoch, ľudia stáli aj na bočných schodiskách. Medzí divákmi sme zahliadli aj poslancov mestského zastupiteľstva za Stranu maďarskej koalície, Teréziu Váradiovú a Arpáda Laca.
Béla Bugár prišiel tesne pred 15tou hodinou vo viditeľne dobrej pohode, na parkovisku OKC ho privítali miestni predstavitelia strany Most-Híd. Nechýbal ani „domáci“ poslanec NR SR, exminister Zsolt Simon.
„Hegemónia Strany maďarskej koalície je už zrušená. Očakávame dobrý výsledok, minimálne porovnateľný tomu, ako dlho existujeme my a ako dlho existuje SMK. A my dosiahneme oveľa lepší výsledok,“ uviedol pre Inforoznava.sk optimisticky svoj odhad volebného výsledku strany v nastavajúcich parlamentných voľbách.
Za stranu Most-Híd, ktorá má na svojej kandidátnej listine aj členov Občianskej konzervatívnej strany kandidujú v parlamentných voľbách 12. júna za náš okres na 28. mieste Tamásová Alžbeta, na 103. mieste Matúš Bischof, nominant OKS (na snímke),  na 110. mieste Igor Slavkay a na 127. mieste Monika Šeďová.
Foto & Video: Inforoznava.sk / Michal Valaštek, Pavel Knobloch
 Súvisiace články:
Csáky: K dohode chýbali 3 mm
Rokoval mestský klub Most-Híd

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery