Vážený súdruh Babič!

DSCF9915Dovoľujem si obrátiť sa na Vás s ďakovným e-mailom. Dátum, v ktorý Vám píšem, nie je náhodný. V dnešný deň si pripomíname 20. výročie udalostí, ktoré Vám a Vašim straníckym kolegom – súdruhom Baštákovi a Horníkovi – ako ani vedeniu strany beztak nič nehovoria.
Pripomíname si 20. výročie udalostí, ktoré naštartovali vo vtedajšom Československu motor slobody, ktorých výsledkom sú okrem iného aj demokratické, slobodné a čisté voľby, akých sme boli svedkami v ostatný víkend.
Chcel by som sa Vám poďakovať v mene všetkých slobodných voličov (nesmiem opomenúť ani súdruhov Rómov a súdruhov dôchodcov) za to, že čisté, ľudské a etické hodnoty, Vám a Vašej strane vlastné, budete najbližšie roky zastupovať aj na krajskom sneme.
Nesmierne si vážim Vaše praktiky, ktorými ste boli schopný osloviť nerozhodnutých voličov. Oceňujem nezačatý proces osifikácie Vašej chrbtovej kosti, Vašu otvorenosť a praktiky, napriek ktorým budete vedieť naďalej pokojne spávať, ráno pozerať do zrkadla, cez deň do očí Vašich voličov a po večeroch do očí Vašich blízkych.
Na záver by som Vám rád pripomenul, že je 17. novembra. Na uliciach už badať skupinky. Sú živé, čulé, aktívne. Onedlho príde čas, kedy si dajú maturitné stretnutie po 20 rokoch. Budú štrngať kľúčmi, až kým Vám definitívne neodzvoní.
Preto rýchlo využite posledné koridory k válovom a uchmatnite si posledné kusy mŕtvej slobody s hnilobným zápachom, pretože čoskoro vstane z mŕtvych a Váš totalitný Mordor zanikne…
Česť práci, súdruh poslanec!
Mgr. Attila Zoller
slobodný občan a volič (nebojte sa, nie Váš)
Súvisiace články: Rožňava nahlas!

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery