V Muráni dnes vystúpi Lucie Bílá, zajtra Mufuza, Tuli, Cinege, Babiak a mnoho ďalších

Ak ešte nemáte program na dnešný večer, možno vás zaujme pozvánka na recitál Lucie Bílej, ktorý v rámci osláv Dni obce Muráň 2016, zorganizovala miestna samospráva. Koncert sa uskutoční dnes o 19.00 hodine v rímskokatolíckom kostole sv. Juraja v Muráni a Lucku bude klavírne doprevádzať Peter Malásek. Vstupenka stojí 25 eur.
Ešte pred začiatkom koncertu tejto speváckej divy odovzdajú zástupcovia samosprávy obecné ocenenia tým, ktorí svojou účasťou prispeli k rozvoju obce alebo jej prezentácie.
Zajtrajšok sa ponesie v duchu dávnych čias, keď sa spolu s organizátormi môžete preniesť do dôb minulých a pri hradných hráh si vyskúšať svoje zručnosti.
Sobotné popoludnie bude patriť zábave s Mufuzou. O pol štvrtej sa rozohrá futbalový zápas, ktorého sa okrem iných zúčastnia aj Robo Semeník, Tomáš Medveď, Štefan Maixner a Oli Bestandig.
Nebude chýbať ani zábava pre najmladších, o pol šiestej sa deti potešia pri programe Saša Mimba.
Dospelí si prídu na svoje so zabávačmi Ivanom Tuli Vojtekom, Paľom Cinege Topoľským, Rasťom Piškom, či Mravcom. Títo páni sa budú predbiehať v kategórii o najlepší vtip.
Po deviatej hodine večer príde na rad vážna hudba, kde sa predvedie sólista opery SND Ján Babiak. Nasledovať ho so svojim ponímaním hudby bude Suvereno a napokon vystúpia Marián Greksa a Tomáš Bezdeda.
Na zbesilú tancovačku pozýva skvelý DJ Robo Mailing, ktorý zahrá hity čias minulých na Oldies Párty Mufuzy.
Organizátor, ktorým je Mesto Revúca, teda pozýva všetkých, ktorí majú záujem o skvelý futbal, divácke súťaže a najlepšiu zábavu.
Renáta MAZURKOVÁ

Ilustračné foto: Archív obce Muráň

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery