Robo Šimko so silným odkazom do budúcnosti

Líder skupiny Massriot, známy aj zo súťaže Slovensko Hľadá Superstar 3, spevák Robo Šimko, naspieval „live akustickú verziu“ ich najnovšieho singlu BUDE TO FAJN.

Informoval o tom PR manažér skupiny Andrej Fabo.

Prostredníctvom sociálnych sietí tak oznámili aj názov albumu, ktorý sa bude volať „Bude To Fajn“, ako aj predbežný termín vydania, ktorý je plánovaný k začiatku jesene tohto roka.

„Bude to fajn je odkazom pre nás všetkých, nech sa deje čokoľvek. Toto škaredé a negatívne obdobie, ktoré prežívame, chceme vyvážiť niečím pozitívnym a slnko skrátka vyjde po každej búrke. My chceme byť tým slnkom, celý album sa bude niesť v duchu pozitívnej energie a silných posolstiev. Nahrávanie je už v plnom prúde, denne na niečom pracujeme, texty máme rozpísané, takže sa máte na čo tešiť,“ uviedol album s úsmevom charizmatický spevák.

Skupina Massriot má na konte už štyri albumy, album Bude To Fajn bude v poradí piatym. Kvôli koronakríze prišla aj táto skupina o veľa koncertov, z jarného turné A-TOUR zahrali len dva.

„Skupina ale nespí, pracuje na nových veciach a aj táto živá verzia ich najnovšej skladby je predzvesťou nového zvuku, značného štýlového posunu a výrazného progresu tejto trojčlennej formácie z Rožňavy,“ dodal Andrej Fabo.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery