Prezident ani minister neprídu

V piatok a v sobotu bude v Rožňave 4. stretnutie banských miest a obcí Slovenska, na ktoré boli okrem iných hostí pozvaní aj prezident Slovenskej republiky Ivan Gašparovič a minister hospodárstva Juraj Miškov (SaS).
Prezident má zverejnený program len na sobotu, keď o 10:30 h. navštívi podujatie „Medzinárodné letecké dni SIAF 2011“ na Letisku v Sliači.
„Pán prezident sa ospravedlnil už pred dvoma týžňami s tým, že tam pôjde vedúci pracoviska Kancelárie prezidenta v Košiciach Oto Szabó,“ – uviedol pre InfoRoznava.sk Marek Trubač, hovorca hlavy štátu.
Podobne reagoval aj sekretariát ministra hospodárstva (MH SR) Juraja Miškova (SaS): „Pozvanie sme dostali, ale pán minister sa nebude môcť podujatia zúčastniť, ospravedlnili sme ho. V zastúpení príde generálny riaditeľ Sekcie energetiky MH SR Ján Petrovič.“    
Všetky materiály o podujatí, vrátane programu  a kontaktov na organizátorov nájdete kliknutím sem
Video pozvánka na podujatie –  primátor mesta Vladislav Laciak (nez.), predseda Gemerského baníckeho spolku Arpád Kavečanky a predseda prípravného výboru, poslanec MZ, Ondrej Bolaček (na reprofoto hore).
 

 
Súvisiace články: Obmedzia dopravu v meste
 

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli