Potrebujú vašu pomoc

Občianske združenie Život je pes so sídlom v Rožňave je neziskové, nepolitické a nenáboženské združenie. Vzniklo za účelom vybudovania útulku pre opustené, nechcené a týrané zvieratá.
Aktuálne hľadá súrne dobrovoľníkov na vedenie účtovníctva, výrobu pečiatok a právnické a stavebné poradenstvo.
Cieľmi združenia sú vytvorenie a prevádzkovanie útulku pre opustené, nechcené a týrané zvieratká, prevencia šírenia nákazlivých ochorení prenášaných zvieratami, zníženie rizika obyvateľov pred napadnutím a uhryznutím túlavými psami, citová výchova a ponuka zmysluplného trávenia voľného času pre deti a mládež, ponuka poradenstva pre súčasných a budúcich majiteľov v oblasti výchovy, výcviku a starostlivosti o štvornohých miláčikov, inzerovanie a aktívna pomoc pri znovuumiestňovaní zvierat do nových domovov a spolupráca s organizáciami a združeniami podobného zamerania.
Pre samotný útulok môže popmôcť každý finančným príspevkom na jeho zriadenie a prevádzkovanie, stavebným materiálom na rekonštrukciu a dostavbu budovy a areálu útulku a dobrovoľnou brigádnickou pomocou pri rekonštrukčných prácach.
Pre psíkov a iné zvieratká môže podporovatelia pomôcť finančným príspevkom na veterinárnu starostlivosť a ošetrenie zvieratiek, krmivo (granule, psie a mačacie konzervy, pamlsky, piškóty…), chovateľské potreby (obojky, vôdzky, hrebene, prepravky, misky, pelechy, búdy, koterce, deky, plachty, matrace (môžu byť aj použité), hygienické potreby), zdravotnícky materiál (obväzy, odčervovacie tablety, …), pri venčení štvornohých obyvateľov budúceho útulku a pri prevoze zvierat.
Číslo účtu: 12 446 405/5200 OTP Banka. Občianske združenie vás za pomoc odmení reklamou na svojej stránke a propagačnom materiáli.
Kontakt: OZ Život je PES, e-mail: ozzivotjepes@gmail.com
Mgr. Zuzana Klincková t.č. 0918 415 944, e-mail: zuzi.zuzi56@post.sk
Mgr. Alexandra Kovtunová t.č. 0917 380 728 e-mail: alexandra.kovtunova@gmail.com
Mgr. Karolína Bodnárová t. č. 0907 291 956 e-mail: lienkulka@gmail.com
Mgr. Katarína Kohutiarová t. č. 0904 424 594 e-mail: cvckatarina@gmail.com

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli