Na RVTV dozrie aj redaktorka novín

ROŽŇAVA – Mesto Rožňava je vlastníkom spoločnosti Mestské televízne štúdio Rožňava s.r.o., ktorá prevádzkuje mestskú televíziu RVTV. Podobne ako v iných prípadoch, aj táto spoločnosť má svoju dozornú radu.
Jej členmi sú exposlankyňa Jana Mičudová (predsedníčka), ktorá medzitým získala post vedúcej odboru školstva v štruktúre mestského úradu, a dvaja poslanci – Dionýz Kemény a Radoslav Kovács (členovia).
Mičudová však 19. septembra doručila zastupujúcemu primátorovi Rožňavy Pavlovi Burdigovi (Most-Híd) vzdanie sa členstva v dozornej rade s dátumom najbližšieho zasadnutia zastupiteľstva – 27. septembra.
Svoje rozhodnutie oznámila aj ostatným členom dozornej rady, pričom navrhuje vymenovať za jej nového člena namiesto seba Martinu Dudášovú, ktorá pracuje ako vedúca vydania týždennej prílohy regionálneho denníka Korzár. Ten je vydávaný súkromným vydavateľstvom Petit Press. Dudášová v ňom pôsobí od augusta 2008.
K vymenovaniu nového člena dozornej rady spoločnosti Mestské televízne štúdio Rožňava s.r.o. je potrebný súhlas mestského zastupiteľstva.
Dokument:
Menovanie Mgr. Martiny Dudášovej za člena dozornej rady spoločnosti Mestské televízne štúdio Rožňava s.r.o.
Ilustračné foto: Archív infoRoznava.sk
Súvisiace články:
Opäť hľadajú konateľa RVTV
Inforožňava v diskusii rádia Lumen
Internetové médiá tromfli RVTV

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery