Mesto Rožňava spúšťa novú webovú stránku

Mesto Rožňava z dôvodu skvalitnenia poskytovaných informácií pre občanov spustí v pondelok 1. decembra skúšobnú prevádzku novej webovej stránky mesta, uvádza sa v ozname na stránke mesta.
Práve prípravou spustenia nového webu zdôvodňoval jeho administrátor Marek Krišťák situácie, keď zo stránky mesta na sociálnej sieti Facebook mizli príspevky, odkazujúce aj na články na infoRoznava.sk.
„Nakoľko stránka mesta prechádza aktualizáciou a je prepojená aj s Facebookom mesta, mohlo sa stať v posledných dňoch, že sa príspevky vymazali, pripadne sa presunuli,“ vysvetlil nedávno pre infoRoznava.sk.
„Príspevky a komentáre neboli odstránené úmyselne. Ospravedlňujem sa za vzniknuté problémy,“ dodal. V prípade opätovného pridania príspevkov, alebo pridania nových príspevkov by podľa neho tieto problémy už vniknúť nemali.
Ako ďalej vysvetlil, spustenie nového webu si vyžaduje dôkladnú prípravu technickej a obsahovej stránky. „Na novej stránke prebiehajú posledné úpravy, aby sme verejnosti ponúkli čo najlepší prehľad informácií o našom meste.“
Reprofoto: infoRoznava.sk / Doterajšia úprava oficiálnej stránky mesta

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery