Kondičné a rehabilitačné cvičenie pre každého

V Obchodno-kultúrnom centre v Rožňave (OKC) je od februára t. r. k dispozícii pre verejnosť nová forma jednoduchého kondičného cvičenia pod názvom SPS cvičenie – Špirálna stabilizácia chrbtice.
Cvičenie je základom metódy SM Systém. Pohybom hornej končatiny aktivuje šikmé brušné svaly a naťahuje chrbticu smerom nahor. To umožňuje liečbu, prevenciu a regeneráciu chrbtice a veľkých kĺbov.
Vďaka tejto metóde sa dajú liečiť bolesti chrbtice, skolióza a rôzne iné poruchy pohybového aparátu.
Týmto cvičením je možné odstrániť bolesť chrbtice, jej deformity a preťaženie veľkých kĺbov. Cvičenie natiahnutím chrbtice smerom nahor uľavuje od bolesti, regeneruje platničky a kĺby.
Cvičenie spája rehabilitačnú liečbu s prevenciou, regeneráciou a kondičným a výkonnostným tréningom v jednotnom metodickom postupe.

Metóda je založená na pravidelnom cvičení, fyzioterapeuti sú len odborní poradcovia, ktorí vám pomôžu cvičenie sa správne naučiť.
Manuálne techniky a iné liečebné procedúry v rámci tohto cvičenia sú považované za pomocné metódy, ktoré cvičenie uľahčujú a umožňujú lepšie vykonanie jednotlivých cvikov.


Prečítajte si tiež:
V Košiciach je od jari v prevádzke kremácia zvierat


 
Motiváciu a kvalitu cvičenia možno zvýšiť pravidelným, jeden až dvakrát týždenne vykonávaným cvičením v skupine na hudbu, ktoré vedie profesionálny cvičiteľ.
Všeobecná indikácia cvičenia je posilňovanie, preťahovanie, koordinácia pohybu, optimálne koordinovaná a stabilizovaná chôdza a beh.
V priestoroch cvičebne na prízemí OKC sú zároveň poskytované masérske služby.
Kontakt: Vladimíra Kušnierová, certifikovaný tréner SPS metódy
mob.: 0917 459 262, email: teraspinal@gmail.com
Ilustračné foto: Archív SPS cvičiteľkyPrečítajte si tiež: 
Na predaj sú už len tri rodinné domy Ordinale a dva stavebné pozemky


Objednávky do rubriky Reklamné články prijímame na emailovej adrese reklama@inforoznava.sk
- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery