Biela oáza: Na predaj už len dva stavebné pozemky

Spoločnosť SUBTERRA Bratislava spol. s r. o. začala túto jar s predajom stavebných pozemkov na ulici Františky Andrássyovej v Rožňave. Novobudovaná štvrť v tichom prostredí s kompletne vybudovanými inžinierskymi sieťami nesie názov Biela oáza.

Prístupná je priamo zo Šafárikovej ulice s odbočením pri budove úradu práce (oproti obchodnému domu Kaufland).

V lokalite sú na predaj aktuálne už len dva posledné stavebné pozemky, priamo na mieste sú označené na rozvodných skrinkách – parc. č. 1930/44 o výmere 1235 m2 a parc. č. 1930/46 o výmere 1100 m2. Všetky predané nehnuteľnosti – pozemky a domy, sú taktiež označené.

Cena pozemkov s platným stavebným povolením, s kompletne vybudovanými verejnými sieťami (cesta, chodník, verejné osvetlenie) a prípojkami inžinierskych sietí (voda, elektrika, plyn), vrátane telekomunikačného napojenia, je 45,83 €/m2 + 20 % DPH.

Nová cena pre rodinné domy Ordinale

V lokalite sú na predaj ešte tri dvojpodlažné rodinné domy Ordinale (na fotke) s malou záhradou (350 m2) a prístupovou komunikáciou. Súčasťou každého domu je aj garáž, ktorá ho oddeľuje od ďalšieho domu v radovej zástavbe.

Rodinný dom  Ordinale má 4 obytné miestnosti – halu s jedálňou a kuchyňou a tri spálne, dva šatníky, dve kúpeľne s toaletami a jednu toaletu pre hostí, predsieň, špajzu, terasu na prízemí aj na poschodí. Celková úžitková plocha domu je 160 m² – na prízemí 96 m² a na poschodí 64 m².

Kúpna cena pozostáva z ceny dvojpodlažného domu, vonkajšej terasy domu, spevnenej prístupovej plochy k domom a do garáže, oplotenia a hrubých terénnych úprav pozemku. Ďalej z ceny oporného múru, domových prípojok inžinierskych sietí a zo spoluvlastníckeho podielu z prístupovej komunikácie s chodníkom, vedúcej k domom.

Pôdorys: Ordinale  Pohľady: Ordinale

Cena RD Ordinale s príslušenstvom aj s pozemkom je teraz už bez DPH, tzn. len 149 500 €!

Kontakt: e-mail: predaj@subterraeu.sk mob. 0911 447 528

Súvisiace články:  

Záhrada na predaj, vhodná na stavbu rodinného domu

Administratívne a skladové priestory v Rožňave

Objednávky do rubriky Reklamné články prijímame na emailovej adrese reklama@inforoznava.sk

BUĎTE PRVÝ V KOMENTOVANÍ ČLÁNKU "Biela oáza: Na predaj už len dva stavebné pozemky"

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


*