Klimatizáciu opravia a spustia

ROŽŇAVA – Nielen klienti rožňavskej pobočky Slovenskej pošty, ale aj samotní zamestnanci to mali v tropických horúčavách ťažké. Tí prví po vybavení priestor pošty opustili, zamestnanci museli vysokú teplotu znášať počas celej pracovnej doby. Najmä pre starších klientov je čakanie v rade pred okienkom v dusnom prostredí mimoriadne zaťažujúce.
Extrémne horúčavy sa majú vrátiť už tento víkend, keď najvyššie teploty počas soboty, nedele a minimálne aj začiatkom pracovného týždňa môžu dosiahnuť opäť až 36 st. Celzia.
Pobočka pošty v Rožňave bola predčasom zrekonštruovaná, moderne upravená a má aj nainštalovanú klimatizáciu. Tú však pracovníci napriek vysokým horúčavám nemôžu používať. Podľa našich zistení je vraj klimatizácia nefunkčná a nikdy nebola spustená.
O vysvetlenie sme požiadali hovorkyňu Slovenskej pošty Belu Lisákovú. „Áno, vieme o tomto probléme. Klimatizačné zariadenie na Pošte Rožňava 1 má momentálne technickú poruchu. K oprave dôjde v najbližších dňoch,“ uviedla pre náš portál. Ako dodala, v záujme Slovenskej pošty je, aby poskytovala pre svojich zákazníkov aj zamestnancov primerané a dôstojné prostredie.
Foto: infoRoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery