Fotografie zverejnili bez súhlasu

Okolo pripravovanej voľby Miss Krásnohorské Podhradie to poriadne vrie v súvislosti so sériou fotografií, zverejnených bez súhlasu organizátorov a samotných dievčat.
Fotografie prihlásených dievčat mali byť vystavené v Kultúrnom dome pre samotných návštevníkov akcie, súbežne hlasujúcich počas podujatia za Miss Sympatia. Ako sa fotografie dostali na sociálnu sieť Facebook, resp. na internet, bude musieť zrejme vysvetľovať samotný zhotoviteľ fotografií Ivan Kanala, ktorý za ne zinkasuje peniaze z rozpočtu obce.
Pochybnosti vyvoláva aj to, či sa na organizačnom talente a práci vo voľnom čase pre mládež nepriživil niekto pod rúškom sponzorstva. Bez vedomia hlavnej organizátorky podujatia, členky kultúrnej komisie zastupiteľstva Ivety Breznayovej, sa na internetových stránkach, propagujúcich toto podujatie, začínajú množiť ponuky od sponzorov, vrátane štatutára Občianskeho združenia Tri ruže Petra Legnára. Obecné zastupiteľstvo schválilo nedávno práve pre toto združenie prenájom pozemku pod hradom Krásna Hôrka za účelom výstavby návštevného centra.
Výťažok zo vstupného a prevádzky bufetu nadchádzajúcej sobotňajšej akcie by mal byť venovaný mládeži a zariadeniu Klubu mladých, ktorý za pomoci nadšencov už niekoľko mesiacov funguje v bývalej budove obecného úradu na Pačanskej ulici.
Foto: InfoKrasnahorka.sk
Súvisiace články:  Pod hradom si zvolia miss

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery