Ako zvládnuť stres a konflikty

1206745_81549611[1]Gemerská knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, pozýva v utorok (19. 3.) o 16:30 hod. na posedenie s Veronikou Gorčákovou na tému „Psychohygiena všedného dňa“.
Únava, podráždenosť, vyčerpanosť, napätie, množstvo povinností a termínov v práci, nečakaná choroba či strata blízkeho človeka, zlá finančná situácia, alebo tzv. syndróm vyhorenia. Tých každodenných problémov by sa dalo vymenovať ešte veľmi veľa.
Na stretnutí sa môžete dozvedieť, ako nadobudnúť zdravú duševnú rovnováhu, nachádzať zmysel života, zrelaxovať svoju myseľ a ľahšie odolávať dnešnej hektickej dobe, či a ako sa dá odolávať stresu, nezabudnúť na humor, pozitívne myslenie, alebo aký má význam udržiavanie dobrých medziľudských vzťahov.
„Aj my v knižnici sa stretávame pri svojej práci s ľuďmi rôznej povahy, preto sme pripravili pre našich návštevníkov besedu, na ktorej sa dozvedia, ako zrelaxovať svoju myseľ,“ uviedla pracovníčka úseku náučnej literatúry. „K dobrým radám máme aj množstvo oddychovej literatúry, ktorú si môžu vypožičať.“ 
Psychohygiena prispieva k vytvoreniu vyrovnaného duševného jedinca, ktorý by mal zvládať stres, rôzne konfliktné vzťahy, problémy. Posedenie sa bude konať v priestoroch Gemerskej knižnica Pavla Dobšinského v Rožňave na ul. Lipová 3.
Ilustračné foto: Stock.xchng

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery