10 rokov v Európskej únii a čo ďalej?

Séria konferencií Aliancie európskych konzervatívcov a reformistov (AECR) sa postupne uskutoční v Trenčíne, Košiciach, Prešove, Banskej Bystrici a Bratislave. Tá košická už v pondelok 1. decembra od 16-tej hodiny.
Ich témou je „10 rokov v Európskej únii. A čo ďalej?“. Na konferenciách vystúpia analytici Konzervatívneho inštitútu M. R. Štefánika (KI) Peter Gonda, Dušan Sloboda, Ivan Kuhn, poslanec MZ Rožňava a Radovan Kazda.
Hovoriť budú o politickej a ekonomickej integrácii EÚ, eure, úskaliach regulácií a fungovaní eurofondov. Moderátormi jednotlivých podujatí budú redaktori časopisu .týždeň Peter Schutz, Marína Gálisová a Lukáš Krivošík.
Miestom konania v Košiciach je Verejná knižnica Jána Bocatia – centrálna požičovňa (Hviezdoslavova 5). Účasť je podmienená registráciou. Viac informácií nájdete na facebookovej stránke podujatia, resp. na stránke Konzervatívneho inštitútu.
Aliancia európskych konzervatívcov a reformistov (AECR) je združením eurorealistických konzervatívnych politických strán. Medzi jej zakladateľov patrí britská Konzervatívna strana a česká ODS. Od roku 2011 je členom AECR aj OKS a niekoľko týždňov už aj hnutie NOVA.
Foto: Archív KI / Klub Lúč, Trenčín, 27. novembra

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli