Vibrácie a pozitívna energia

Reggae muzika a najlepšie rožňavké strašidlá! Taká bola sobotňajšia halloweenska party, kde svoju šou odpálili aj chlapci z Medial Banana. Halloween Jammin Party zaplnila vynovený Cold Light Music Club v Rožňave do posledného miesta. Strašidelné krivky a svieže karibské rytmy sa postarali o zábavu až do ranných hodín.
Organizátori multikultúrneho festivalu Jammin tak majú za sebou ďalšiu úspešnú akciu. „Party sme zabili,“ hovorí so spokojným úsmevom PR manažér Martin Kuchár. „Rožňava ukázala, že sa vie poriadne baviť. Každý, kto v sobotu prišiel, sa svojim spôsobom postaral o perfektnú atmosféru, za čo patrí všetkým veľká vďaka,“ dodal.
Chalani z populárnej kapely Medial Banana počas svojej Banana Riddim Show rozskákali celý Cold Ligh. Rožňavské strašidlá okrem tradičných hitov potešil aj nečakaný freestyle s gitarovým doprovodom. Pozitívnou energiou domáce publikum nabil N3O, ktorého vystúpenie najlepšie vystihuje heslo: „Príroda, sloboda, jednota“. Za „gramcami“ sa počas večera vystriedala štvorica deejayov a zahrala aj miestna kapela Farby-Laky.

Premiéra vo vynovenom Cold Light Music Clube dopadla nad očakávania organizátorov. „Pozitívny feedback od ľudí je to najlepšie, čo môžete dostať. Vtedy si uvedomíte, že to úsilie stálo za to,“ konštatoval Kuchár, podľa ktorého sa už rysuje jedno vianočné prekvapenie. O čo konkrétne pôjde, nechcel ale prezradiť.
Ako to v sobotu na Halloween Jammin Party vyzeralo? Kompletnú fotogalériu nájdete na facebookovej stránke festivalu Jammin, tu je krátky výber.
Foto & Video: Pavol Hedmeg 

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery