V Rožňave vystúpi francúzsky trubkár a spevák Tribuman (Súťaž o vstupenky)

Pizza Micio a Rakwa Music Club v spolupráci s Jammin Agency organizujú párty, na ktorej sa Rožňavčanom 20. februára predstaví talentovaný francúzsky trubkár a spevák Tribuman. Koncert odohrá v Rakwa Music Clube (Námestie baníkov 35) v rámci svojho “Digital Raggamuffin Tour” .

Vstupenky môžete vyhrať v súťaži, info nájdete nižšie.

Tribuman odprezentuje svoj nový album “Digital Raggamuffin”, ktorý oficiálne vychádza na iTunes až 3. marca.

„Prinášame Rožňavčanom exkluzívnu možnosť užiť si koncert plný absolútnych noviniek ešte pred ich samotným vydaním,“ uviedol zástupca Jammin Agency Tomáš Hvasta.

Dodal, že kto by sa rozhodol podporiť tohto telentovaného hudobníka, na párty bude pripravený aj stánok s novým CD, reklamnými predmetmi a množstvom iných zaujímavých drobností.

Tribuman je pôvodom z francúzskeho Štrasburgu, pochádza z hudobníckej rodiny a k hraniu na trúbke sa dostal už ako trojročný. Kariére hudobníka a textára sa začal aktívne venovať až v roku 2004. Počas svojho 10-ročného pôsobenia absolvoval vyše 500 koncertov v rôznych krajinách sveta.

Večer plný kvalitnej hudby doplní Abnorman, bratislavský selektor, pochádzajúci z Lučenca, ktorý reprezentuje projekt Bluefields Rockers Sound. Spoločne s producentom dQm sú autormi rôznych remixov, či už domácich alebo zahraničných interpretov.

Zúčastnil sa festivalov Jammin Multicultural Fest, Just Chill Festival, ReSka ale aj Uprising reggae festivalu, ktorý moderoval a v neposlednom rade je promotérom lučeneckých SouthConnections.

Už tradične svoje nadupané sety spoza gramcov naložia aj domáci selektori Prograss a DJ Spliff, ktorý bude kryť chrbát Tribumanovi aj počas koncertu.


Vstupné: 2 € do 21:00 / 4 € od 21:00
Odkazy: 

SÚŤAŽ: Vyhraj vstupenky na koncert Tribumana a CD s podpisom!


Súťaž bola ukončená. Výhercovia: Jana Farkašová, Vladimír Roxer

Pre dvoch z vás máme CD a po dve vstupenky na rožňavský koncert Tribumana. Stačí, ak splníte nasledujúce podmienky a odpoviete na súťažnú otázku.

1. „Lajknite“ infoRoznava.sk na Facebooku

2. Budete medzi zúčastnenými na Facebookovej udalosti TRIBUMAN – Digital Raggamuffin Tour

3. Odpoviete správne na súťažnú otázku: Ako sa volá Tribumanov nový album?
Odpovede posielajte na e-mail: redakcia@inforoznava.sk s predmetom SÚŤAŽ.


- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli