Tvorivé dielne pre mladých

Občianske združenie Rehamenta  (Amalia-DSS), zastrešujúce ľudí s mentálnym postihnutím a podporujúce ich integráciu do majoritnej spoločnosti, organizuje tvorivé dielne.
Určené sú všetkým priaznivcom moderných kreatívnych techník. O. z. Rehamenta ich organizuje v spolupráci so spoločnosťou Umelecký raj s.r.o. a s finančnou podporou fondu GSK.  Vítaný je každý, kto má šikovné ruky, chce sa zdokonaliť v tvorivosti, prípadne využiť nadobudnuté zručnosti v praxi.
Celkovo sa uskutoční 8 dvojhodinových stretnutí v poobedňajších hodinách pracovného týždňa (dvakrát do mesiaca) v termínoch september – december. Potrebný počet účastníkov na realizáciu stretnutí je 15 osôb, maximálne však 20. Aktivity sa budú realizovať pod vedením lektorky spoločnosti Umelecký raj s.r.o. z Košíc.
Ponuka aktivít:
1. artičoková technika
2. výroba sviečok – medzistienky, dekorovanie sviečok
3. výroba šperkov z FIMA (populárna spracovateľná hmota)
4. výroba predmetov z kvetináčov
5. plastická servítková technika
6. technika podľa výberu
7. technika podľa výberu
8. technika podľa výberu
Na výber ponúkame napríklad tieto techniky: výroba vianočných ozdôb, technika mramorovania/pieskovania, práca s machovou gumou/plyšovými drôtikmi, práca s kožou, maľovanie na hodváb, výroba darčekových škatúľ, výroba svietnikov, výroba obrázkov žehlením, výroba korálových šperkov, aranžovanie z prírodných materiálov, výroba mydiel, výroba stromčekov šťastia, výroba fóliových lámp, maľba na porcelán a ďalšie techniky.
Tvorivé dielne sa budú realizovať v priestoroch Občianskeho združenia Rehamenta na Šípkovej ulici č. 2 v Rožňave (blízko ZŠ na Ul. Pionierov). Predbežné termíny stretnutí na mesiac september sú: 21. 9. 2010 o 16.00 (utorok), 30. 9. 2010 o 16.00 (štvrtok). Cena jedného stretnutia na osobu je 5 eur.
Záujemcovia sa môžu prihlásiť na nižšie uvedených mailových adresách, prípadne na telefónnom čísle 0907 173 459 (Mgr. M. Gállová).
1. dss@amalia.sk  2. m.gallova@gmail.com  3. gaborv@azet.sk 
Webová stránka:  O. z. Rehamenta 

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery