Trebuľa sa stretol s priaznivcami

DSCN4289 (640x377)V stredu večer sa v rožňavskom Obchodno-kultúrnom centre stretli priaznivci strany Smer-SD. Pred nastávajúcimi krajskými voľbami prišli podporiť župana Zdenka Trebuľu a štyroch kandidátov na poslancov.
Návštevníkov predvolebneého podujatia vítali hostesky, rozdávajúce rôzne suveníry. Pred vchodom sme zastihli v debate so županom Jána Babiča, poslanca parlamentu a okresného šéfa strany.
Do krajského zastupiteľstva kandiduje opätovne, spolu s ním aj primátor Dobšinej Karol Horník, starosta obce Slavošovce Štefan Bašták a Gejza Milko, ktorý bol doteraz poslancom za ĽS-HZDS a Stranu zelených.
Trebuľa sa zaujímal, pre ktoré médium fotíme, načo Babič s úsmevom poznamenal, že sme vraj veľmi nebezpečnými novinami.
O kultúrny program sa postarala známa hudobná skupina Drišľak a nechýbala ani pesnička pre župana.
Za Novu – Dohodu kandiduje Dominika Palaščáková
Minulý týždeň v piatok sa stretli v Rožňave aj priaznivci Dominiky Palaščákovej, kandidátky na post predsedu Košického samosprávneho kraja za hnutie Nová Väčšina – Dohoda.
FSCN4052 (640x480)Členov a sympatizantov privítal na stretnutí, konanom pod názvom Rok Novej Väčšiny v Rožňave, okresný šéf hnutia Róbert Beník. Stretnutia, na ktorom boli predstavení kandidáti na poslancov KSK, sa zúčastnila aj krajská šéfka hnutia Iveta Sokolová.
Za hnutie, založené Danielom Lipšicom, budú v krajských voľbách kandidovať Izabella Hurajtová, riaditeľka CVČ v Rožňave, a Jozef Kováč, riaditeľ tunajšej Arcidiecéznej charity.

 
Stretnutie Zdenka Trebuľu a kandidátov na poslancov KSK za stranu Smer-SD s priaznivcami

Súvisiace články:
Prípad Žarnay mobilizuje učiteľov
Diskutovali kandidáti na župana
Foto: InfoRoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery