The Offspring už o tri týždne

Clipboard01Americká neopunková legenda The Offspring sa v rámci svojho celosvetového turné zastaví aj na Slovensku, kde na festivale Terchovský Budzogáň predvedie svoju nespútanú energickú show.
Viac ako tisícka koncertných show, viac ako 34 miliónov predaných albumov po celom svete a 8 radových albumov – to je základná vizitka kalifornskej partičky okolo aktívneho vyznávača akrobatického lietania a molekulárneho biológa Bryana Keitha „Dextera“ Hollanda.
Ich celosvetové turné sa začiatkom augusta presúva do Európy a slovenskí fanúšikovia sa už nevedia dočkať ich vystúpenia v amfiteátri nad Bôrami v Terchovej v rámci tretieho ročníka festivalu Terchovský Budzogáň, čo potvrdzuje aj hlavný organizátor festivalu Miro Tomaškovič: „Terchová je už teraz hore nohami, predsa len – ľudia sú tu zvyknutí skôr na folklórne slávnosti ako na rockovú smršť, s ktorou sa privalí headliner festivalu The Offspring. Policia z celého kraja, požiarnici, záchranná služba a mnoho ďalších zložiek v spolupráci s našim organizačným štábom festivalu sa stretávajú stále častejšie – to je neklamný dôkaz, že historický ročník festivalu v Terchovej sa blíži…“

Po posledných udalostiach na Slovensku bude asi bezpečnosť festivalu pod veľkým drobnohľadom: „Je to tak – v posledných dňoch odpovedáme na zvýšený počet otázok ohľadom bezpečnosti návštevníkov na festivale, je nám nesmierne ľúto, čo sa stalo na Pohode, vyjadrujeme hlboký súcit s rodinou obete a zranenými, ale musím povedať, že na zvýšenej bezpečnosti festivalu pracujeme už od dodania bezpečnostných podmienok koncertu zo strany manažmentu The Offspring…Čo sa týka veľkokapacitných stanov – tie na našom festivale nepoužívame.“
Ani The Offspring nezaháľajú a popri koncertoch v rodnej Amerike prichystali aj jednu novinku. Z ich ostatného minuloročného albumu „Rise And Fall, Rage And Grace“ práve v týchto dňoch ponúkajú najnovší videoklip ku skladbe „Stuff Is Messed Up“ v režii dua F. Scott Schafer a Sean Evans.
Vo videoklipe si Dexter zahral amerického prezidenta, ale nechýba ani Usama Bin Ládin a ďalšie bizarné postavičky, o ktoré vo videoklipoch tejto skupiny nikdy nebola núdza.

The Offspring-Stuff is Messed Up


Samotná skupina popri koncertovaní a nakrúcaní videoklipu už stihla oznámiť aj dátum vydania nového albumu, aj keď zatiať iba uvedením roka 2010. Do práce na svojej ďalšej albumovej novinke sa však plánujú pustiť až po skončení aktuálnej celosvetovej šnúry, v rámci ktorej sa zastavia 15.augusta v Terchovej na festivale Terchovský budzogáň.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery