Štyri svine pre pána premiéra

V Hornom Výplachu Rasťa Piška už roky chovajú prasa pre pána premiéra. V Rožňave asi chceli tromfnúť Horný Výplach, pretože pre premiéra nachystali až štyri svine. Lenže tie svine napokon niekoho pripravili o funkciu…
Televízia Markíza odvysielala v pondelkovej relácii PAĽBA reportáž Dušana Karolyiho (na snimke s prednostom Obvodného úradu v Rožňave Mgr. Ľubomírom Hlaváčom) pod názvom „Štyri svine pre pána premiéra“. Reportáž z Rožňavy je druhá v poradí. Reláciu si môžete pozrieť kliknutím tu.

„Vážený pán premiér. V septembri 2007 u nás zazvonil poslanec NR SR Ján Babič. Žiadal môjho manžela aby spracoval štyri ošípané na mäso a výrobky pre pána Fica, teda pre Vás. Kvôli chorobe to manžel odmietol, preto sa vám ospravedlňujeme.“ píše pani Kravecová v liste pánovi premiérovi.
Pani Kravecová s manželom /pozn. red.: známi svojou predajňou mäsa/ nechceli svojej dcére, ktorá bola podriadená Jánovi Babičovi /pozn red.: vtedajšiemu šéfovi živnostenského odboru Obvodného úradu v Rožňave/, ublížiť, preto poslanca Jána Babiča akceptovali.
Keď sa Ján Babič stal v roku 2006 poslancom NR SR /pozn. red.: ako náhradník/, p. Simanová, dcéra p. Kravecovej, nastúpila na jeho miesto ako vedúca odboru. Ale zrazu ju odvolali. Tvrdí, že práve pre tie štyri svine. Mal jej to povedať prednosta Obvodného úradu v Rožňave Mgr. Ľubomír Hlaváč (SMER-SD).
„Mi povedal, že to urobil na príkaz pána Babiča a keby to nebol urobil, tak je odvolaný on…“ povedala p. Simanová v rozhovore s redaktorom TV Markíza. Poslanec NR SR Ján Babič jej tvrdenia odmieta.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery