V sobotu v 100pke o deviatej

AKTUALIZOVANÉ!

Pozývame vás na spoločné sledovanie priebežných a konečných výsledkov volieb a analýz vo volebných štúdiách v druhom kole prezidentských volieb, ktoré sa uskutoční v sobotu 4. apríla o 21,00 v 100pke.
Rozhodujúce minúty sa nezadržateľne blížia. Druhé kolo prezidentských volieb nám prezradí, či si zvolíme zmenu, alebo ostaneme pri „starom“. Aj vy ste veľmi zvedaví ako to nakoniec dopadne? Chcete sa podeliť o svoje dojmy a podiskutovať o tom v príjemnom prostredí? Po splnení „občianskej povinnosti“ Vás chceme čo najsrdečnejšie pozvať do priestorov 100pky (čajovňa v zadnej časti dvora). Napínavú atmosféru sobotného večera pri ktorom si mnohí obhryzieme nechty, uvoľnia Árpi Farkaš a Dušan Zatroch pohodovými melódiami. V sobotu o 21,00 Vás teda očakávame  a spolu s Vami veríme v zaujímavý večer.
Ilustrácia: Shooty.sk
AKTUALIZOVANÉ
Prezident: Sme tu sami, tak to môžem povedať
Gašparovič na stretnutí s členmi a priaznivcami Smeru ďalej povedal: „Sme tu sami, tak to môžem povedať, že v tejto pozícii a v tomto čase som prakticky akoby členom, lebo môj neúspech bude neúspech Smeru a môj úspech bude úspech Smeru a samozrejme koalície“.
Gašparovič sa pritom doteraz opakovane označoval za nestraníckeho kandidáta a naopak vyčítal protikandidátke Ivete Radičovej, že je členkou SDKÚ.
Gašparovič: Môj neúspech bude neúspech Smeru
Video SITA:

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery