Šéfredaktorka nie je v Smere

PhDr. Katarína ČižmárikováPosledné zasadnutie Mestského zastupiteľstva  malo na programe aj hospodárenie v Rožňavských listoch, ktorých šéfredaktorkou je PhDr. Katarína Čižmáriková z Košíc.
Je poslankyňou Metského zastupiteľstva v Košiciach. V článku Na programe aj Rožňavské listy venovanom tejto téme sme nesprávne uviedli, že za stranu SMER-Sociálna demokracia.
Ako nás sama upozornila, kandidovala ako nezávislá (získala viac ako potrebných 600 podpisov občanov) a ostala ňou. Nie je členkou žiadnej politickej strany. Za svojou zákazkou podľa nej netreba preto hľadať stranícke prepojenie, keďže žiadne nie je.
Ako ďalej PhDr. Čižmáriková pre Inforoznava.sk uviedla, bola oslovená ako novinárka s praxou, pracujúca “na voľnej nohe”. „Je to o ponuke, dopyte a schopnostiach,“ uviedla na záver šéfredaktorka Rožňavských listov.
Za uvedenú chybu sa jej ospravedlňujeme. Dnes je nezávislou poslankyňou mesta Košice.
Stranícku kandidatúru mala v uplynulom volebnom období (2002-2006), keď kandidovala za koalíciu Sociálnodemokratická alternatíva ( v tejto strane bol členom aj zástupca primátora Rožňavy František Kardoš, dnes už nezávislý), HZD a SDĽ.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery