Rytmom tela pomôžu deťom

V sobotu 1. decembra sa uskutoční druhý ročník rožňavského mini maratónu. Konať sa bude v priestoroch telocvične Základnej školy Akademika Hronca na Zakarpatskej ulici (sídl. Juh).
Výťažok zo vstupného (5 Eur – v cene tombola a občerstvenie) bude venovaný na nákup detského oblečenia a obuvi pre detské oddelenie Nemocnice sv. Barbory v Rožňave.
Prezentácia účastníkov je naplánovaná od 12:30 h., o 13-tej hodine sa začína program 40´s dance challenge – Stano, Taebo – Saska, Crazy dance – Klaudia, Pumpitup! – Tímea a Cool down. Vylosovanie tomboly je naplánované o 17-tej hodine.
„Rozhodli sme sa zorganizovať aj druhý ročník, bolo to v pláne už minulý rok, že budeme pokračovať,“ uviedla pre infoRoznava.sk jedna z organizátorov podujatia Tímea Bagačková Zollerová z T-Teamu. „Mottom tohto ročníka nie je ani tak ukázať Rožňavčanom, čo všetko tu môžu cvičiť, ale skôr dávanie – Prijemný pocit si nekúpiš, môžeš ho darovať a cítiť.“
Ako ďalej dodala, oproti minulému roku pribudne aj zbierka oblečenia a obuvi pre deti do nemocnice. „Len veci, ktoré využijú priamo v nemocnici – pyžamá, tričká, tepláky, pančušky, spodné prádlo, ponožky, dupačky, papuče, cvičky, apod.,“ spresnila.
Foto: Archív infoRoznava.sk
Súvisiace články: Nadmieru vydarený minimaratón
Mini maratón 2011

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery