Načerpajte sily v prírode

(PR) – Letné prázdniny skončili. Mnohým sa určite podarilo načerpať nové sily. Ideálnymi oázami oddychu boli prímorské destinácie, chaty či záhradky nedaľeko miest. Oddychu však nikdy nie je dosť a tak dopriať si odpočinok aj počas roka padne veľmi vhod.
Stihnete to cez víkend
Na dovolenku počas roka zostáva čas málo ľudom. Väčšina pracujúcich vyčerpa podstatnú časť dovolenky behom leta. Odhliadnúc od časového obmedzenie, nie každému ostáva na ďalší pobyt dostatok finančných prostriedkov. Vďačnou náhradou môže byž dvoj až štvordňový pobyt v bližšom okolí. Ak vám väčšia vzdialenosť nerobí problém môžete absolvovať napríklad skrátený liečebný wellness pobyt v Tatrách.
Nepotrebujete majland
Hoci sa vám môže zdať, že takýto párdňový oddych vás bude sťáť stovku eur, nemusí to byť pravidlom. Máme pre vás riešenie. Ak ste jedným z tých, ktorí by radi „vypli“ a zároveň vážnejšie nenarušili rodinný rozpočet, máme pre vás tipy, kde môžete nájsť lacnejšie víkendové pobyty. Ak hľadáte skutočne najekonomickejšie riešenie budete musieť upustiť od lokalít typu Štrbské pleso, no to ešte neznamená, že to uberie na kvalite vašej krátkej dovolenky.
Po celom Slovensku nachádza výhodne ponuky
Krásnej prírody je u nás doslova neúrekom. Veď je to len krôčik z Rožňavy do Slovenského raja, ktorý často navštevuje aj mladý turista Jožko. Ak dohodne s hotelom zaujímavú ponuku, objaví sa hned na jeho stránke Jozko.sk, kde nájdete občas priam neuveriteľné zľavy pre každého a to nielen na pobyty. Jeho pestrá ponuka je pre ľudí, ktorí si radi doprajú za menej peňazí. Pri tom nezáleží, či hľadáte zľavy v Žiline, Košiciach, Bratislave či inom meste.
Sledujte stránky www.jozko.sk alebo Facebook a už žiadna skvelá zľava vám neunikne!

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery