Rožňavské školy v novom školskom roku

Ako ste si už určite všimli, na portáli Inforoznava.sk pribudol nový priestor ŠKOLY V REGIÓNE, v ktorom si počas školského roka nájdete všetko podstatné o školách v meste.
Máme ambíciu uverejňovať tu všetko o ich aktivitách, úspechoch i každodenných problémoch, rovnako si tu budete môcť nájsť oznámenia o pripravovaných akciách či krátke reporty z nich. Tento priestor je tiež otvorený samotným žiakom a študentom, ktorí budú mať chuť prezentovať sa na stránkach najčítanejšieho média v meste.
Na úvod sme pre vás pripravili anketu, v ktorej sme sa riaditeľov a riaditeliek základných  a stredných škôl pýtali, ako videli predchádzajúci školský rok, čo ich čaká v tom nastávajúcom, ale i to, čo by zaželali budúcim prváčikom či tento rok odchádzajúcim deviatakom a maturantom. Podobné otázky sme rozposlali aj do CVČ, do Školského úradu a do Ústavu vzdelávania UPJŠ.
Oslovili sme všetky základné a stredné školy v meste, pravdepodobne kvôli prípravám súvisiacim s novým Školským zákonom nám zatiaľ neodpísali všetky. Veríme však, že vám v čo najkratšom čase budeme môcť ponúknuť aj ich odpovede. Myslíme si totiž, že je dobré aj touto formou informovať Rožňavčanov o živote našich škôl.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery