Rožňavčania, príďte voliť!

Práve takto vyzýva voličov v Rožňave malý červeno-bielo-čierny leták, ktorý tesne pred začatím volebného moratória dostali do svojich poštových schránok.
Na zadnej strane odporúča krúžkovať kandidátov strany Smer v dvoch volebných obvodoch mesta. Logo strany však na letáku chýba.
Pritom len pár dňami dostali Rožňavčania do poštových schránok volebné noviny strany Smer, v ktorých okrem príhovorov primátora Pavla Burdigu (Most) a okresného šéfa strany Jána Babiča, sú títo kandidáti predstavení fotkami a textom.
Teraz sa už prezentujú v iných farbách a bez akejkoľvek zmienky či loga strany Smer, za ktorú títo Babičovi nominanti kandidujú.
Podobná situácia nastala na začiatku kampane aj v Košiciach, informoval o tom denník Korzár v článku „Košický primátor Raši a poslanci sa pred voľbami k Smeru nehlásia„.
Zastupiteľstvá obcí a miest rozhodujú hlasovaním a môžu tak prebiť aj prípadné vetovanie prijatých uznesení primátorom, či starostom. Rozhodnutie voličov, kto obsadí 13 poslaneckých mandátov v Rožňave, bude preto kľúčové.
Reprofoto: infoRoznava.sk 
SÚVISIACE ČLÁNKY: Babičova podpora je pre Burdigu cťou
Časť pôvodného letáku, na ktorom logo (na strane je vyššie) a farby Smeru nechýbali:
leták Smer -SD original 002
Zadná strana aktuálneho letáku, kde farby ani logo Smeru už nenájdete:
Leták Smer -SD 001

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery