Robo zajtra v Rožňave nevystúpi

robo.jpgPôvodne plánované vystúpenie finalistu súťaže Slovensko hľadá superstar 3 (SHS 3), Rožňavčana Roba Šimka, ktorý skončil po pondelkovom rozhodnutí na treťom mieste, sa neuskutoční. Potvrdila nám to šéfdramaturgička programu SHS 3 Gabika Drobová.
Mesto Rožňava pripravovalo vystúpenie v spolupráci s produkciou prgramu SHS 3 formou halfplaybacku, ak by Robo postúpil do absolútneho finále. Súčasťou jednodňových dokrútok televízie Markíza mala byť aj autogramiáda v hypermarkete Tesco.
„Koncert sa v Rožňave určite uskutoční, ale v neskoršom období, teraz to Robovi časovo nevyhovuje a navyše mu odišiel hlas,“ potvrdil pre Inforoznava.sk Štefan Gerža z odboru kultúry mesta Rožňava.
Samotného Roba sme dnes zastihli ešte na hoteli, keď si vychutnával veľký obraz (1,8 m x 1,2 m), ktorý dostal pri raňajšom živom vysielaní v rádiu Expres od jednej fanynky. „Je to nádherný kus, len neviem, ako si ho dopravím domov, aby som si ho mohol niekde zavesiť,“ povedal natešene.
Výhrou, ktorú už teraz má doslova v ruke, je mobilný telefón, ktorý dostal ako všetci doterajší nepostupujúci finalisti. Najbližšie dni ho čakajú rozhovory v rádiách a pre médiá a taktiež sobotňajšie živé vystúpenie v bratislavskom klube Dopler.
© Inforoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery