Robo v stredu 12-teho decembra zaspieva v Rožňave!

_shs3.jpgPokiaľ sa rožňavskému finalistovi súťaže Slovensko hľadá Superstar podarí prebojovať v nedeľu, resp. v pondelok do super finále, v stredu 12-teho decembra s ním urobí TV Markíza dokrútky pre finálový večer priamo v Rožňave.

Ako nám ďalej potvrdila produkcia program SHS 3, v rámci nakrúcania v Rožňave sa uskutoční aj autogramiáda, pravdepodobne v hypermarkete TESCO.
Samotné vystúpenie, na ktoré bude vstup voľný, sa uskutoční namiesto pôvodného zámeru na Námestí baníkov v divadelnej sále Obchodno-kultúrneho centra (OKC). To má však kapacitu iba 350 miest na sedenie.
„Už mám nejaké kusé informácie, máme pripraviť technické zabezpečenie koncertu, “ potvrdil pre Inforoznava.sk Štefan Lipták, poverený vedením OKC. Ten by sa mal uskutočniť od 16-tej hodiny.
Pôjde však iba o tzv. halfplayback, tzn. hudba pôjde z CD, spievať však bude Robo naživo. „Neviem ešte, na ktorých pesničkách sa s produkciou dohodneme, či si budem môcť vybrať, ale zrejme to budú všetky, ktoré odzneli vo finále,“ povedal pre Inforoznava.sk.
Zastihli sme ho v pohode pri nácviku refrénov troch nových pesničiek. Tie si teraz zostávajúci traja súťažiaci navzájom vyberali. Robo zaspieva skvelé kúsky, ako  „How You Remind Me“ od Nickelback – pozri tu, „To night“ od Reamon – pozri tu, a tiež „Kúpim si pekný deň“ od slovenskej kapely Gladiator.
„Túto nedeľu budeme spievať na halfplayback, čo ma moc neteší, mám rád za sebou naživo kapelu,“ okomentoval Robo prípravy na vystúpenie. „Už dnes som takpovediac na stupni víťazov, takže ak vypadnem teraz, bronz mi už nikto nevezme,“ dodal veselo.
Podporte Roba svojim hlasom aj vy zaslaním prázdnej SMS na číslo 9940! Teraz to potrebuje viac, ako kedykoľvek predtým. Jeho doterajšie vystúpenia si môžete pozrieť tu.
© Inforoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery