Dnes čaká finalistov SHS 3 unplugged

robo-simko-01.JPGDnes sa uskutoční ďalší finálový večer pesničkovej súťaže Slovensko hľadá Superstar (SHS). Rožňavský rocker, alebo ak chcete „metlák“, Robo Šimko v ňom ako jediný zástupca mužskej časti finalistov čelí trom zostávajúcim finalistkám – písali sme o tom tu.
snimka002.jpg„Včera sme mali zvukovú skúšku a babám tie pesničky parádne sadli, najmä Vierke Berkyovej,“ podelil sa s nami o čerstvú skúsenosť Robo. „Ja som rád, že som sa dostal až sem,“ dodal skromne.
snimka001.jpgNa otázku, či tentokrát naozaj zahrá aj na gitare, včera odpovedal: „Chcel som hrať na gitare, ale keď som počul kapelu, ako im to ide, tak som si uvedomil, že by to už bolo k tomu rušivé, toľko gitár naraz, preto hrať nebudem,“ spresnil dôvody, prečo nakoniec na gitare v pesničke od Stinga Fields Of Gold nezahrá.
Dnes nám natešený na poludnie zavolal, skúsil to s gitarou a štáb SHS 3 mu to odklepol! „Nebudem hrať samotné sólo, ale na gitare zahrám,“ potvrdil celý natešený. „Dúfam, že to zvládnem v pohode, práve sme to skúšali a pochválili ma, tak uvidíme,“ dodal evidentne touto možnosťou potešený Robo.
Teraz, dve hodiny pred samotným vystúpením a po práve skončenej generálke sme boli v kontakte opäť a žiaľ, s tou gitarou to nevyšlo celkom podľa predstáv štábu SHS 3 a tak Robo gitaru mať v ruke nakoniec predsa len mať nebude. Necítil sa celkom fajn a tak to radšej zatrhli.
snimka003.jpgNa dnešný koncert má Robo lístky pre 150 fanúšikov prostredníctvom saleziánov, ktorí ho môžu podporiť priamo v Inchebe – Expo aréna. Záujem o ne ďaleko prevýšil tento počet.
Časť z nich (45) odišla na koncert predpoludním autobusom z Rožňavy, vypravený samosprávou mesta – viď. foto. Roba môžete podporiť zaslaním prázdnej SMS na číslo 9940
© Inforoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli