Pripravili letný jazykový tábor

Jazykovka ViVa SLOVAKIA a Laura, združenie mladých – stredisko Rožňava, organizujú anglicko-nemecký jazykový tábor pre deti vo veku od 6 do 14 rokov. Program zabezpečujú viacerí lektori, uskutoční sa tretí júlový týždeň (14. až 18. 7.).
Ako nám uviedla Mariana Michalková, okrem hier, súťaží a tvorivých dielní na účastníkov čakajú aj ďalšie prekvapenia.
Program sa začína každý deň doobeda o 9-tej hodine (Námestie baníkov 29 – sestry saleziánky FMA a Združenie Laura) a končí o 16-tej.
Cena tábora je 1,50 €/hodina (52,50 €/týždeň). Členovia Laury, združenia mladých, majú špeciálnu cenu – len 1,20 €/hodina (42 €/týždeň).
„Členom tohto združenia sa úplne jednoducho môže stať každý, stačí zaplatiť jednorazový poplatok 2 eurá, ktorý zabezpečí členstvo na celý jeden rok,“ spresnila.
Bližšie informácie o tábore nájdete na facebooku (skupina Domka Rožňava), na internetových stránkach združenia Domka a tiež na stránke ViVa Slovakia v sekcii Jazykové tábory.
Prihlášku si môžete vytlačiť alebo vyzdvihnúť v predajni Spolku svätého Vojtecha – Námestie baníkov 30, alebo na mol.  0917 369 306. Prihlásiť sa je možné do 30. júna.
Ilustračné foto: Stock.xchng
Prihláška

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery