Po nociach zakrýva odkryté poklopy

Bez názvuUčiteľ z Rožňavy po nociach zakrýva kanály, na ktorých chýbajú poklopy. Týmito slovami začína reportáž TV Markíza, odvysielaná v nedeľu večer v Televíznych novinách.
Hudobník Milan Capák, známy v minulosti nielen na Slovensku kvôli oprave ciest a chodníkov, sa podľa televízie stará o bezpečnosť a doslova tak supluje mesto.
„Nikto si to nevšíma, tu jazdia poslanci okolo každý deň,“ hovorí v reportáži na jedným z odkrytých kanálov, ktorý zakrýva hrubými doskami. Zakryť jeden kanál ho stojí necelé euro a zaberie mu to asi desať minút.
Bez názvu2„Začnem loviť vo svojej pamäti, že či náhodou sa neblížia nejaké voľby, ale asi prezidentské, takže pravdepodobne pôjde kandidovať za prezidenta a preto začne prikrývať tie poklopy, „ zareagoval na najnovšiu aktivitu Capáka primátor Rožňavy Pavol Burdiga (Mosst-Híd).
Ako ďalej pre TV Markíza dodal, úradníci chodia po meste s otvorenými očami, preto o chýbajúcich poklopoch vedia, no chce to zmenu legislatívy.
„Poklopy, ktoré ľudia pozbierajú a niekde ich odovzdávajú, tak tam by sa to malo každopádne kontrolovať a malo by sa to niekde nahlasovať,“ poznamenal ďalej primátor.
Capák, ktorý sa v r. 2012 v doplňujúcich voľbách uchádzal o post primátora Rožňavy, chce podľa televízie v tomto provizórnom riešení pokračovať a žiada ľudí, aby mu odkryté poklopy nahlasovali.
Reprofoto: infoRoznava.sk   
Súvisiace články:
Jeho veličenstvo občan Capák
Burdigu nahneval, Demény ušiel
Capáka upozornili listom
Pozor, schne betón!
Občan Capák pred poslancami
Muzikant opravuje mestu chodníky

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Fedor Gál položil kyticu k pamätnej tabuli