Otvorenie detského ihriska na Juhu

ihrisko-na-juhu-2.JPGV nedeľu, na Deň detí, sa uskutočnila skvelá vec: na mieste, ktoré to tak veľmi potrebuje, bolo otvorené nové detské ihrisko. A tu je pohľad jednej z mamičiek.

detske-ihrisko-juh-02.JPGUrčite všetci obyvatelia sídliska Juh so záujmom sledovali, ako rýchlo vyrástlo síce malé, ale o to krajšie detské ihrisko. Všetci sme boli zvedaví, kto, ako, prečo…
Včera sa v popoludňajších hodinách pri príležitosti Dňa detí konalo slávnostné otvorenie tohto ihriska. Konečne v Rožňave zavládla veselá, pohodová, vlastne až dovolenková atmosféra.
detske-ihrisko-juh-01.JPGDeti sa mohli zadarmo vyblázniť na obrovskej nafukovacej šmýkačke, dostali balóniky, hrali sa na novom ihrisku. A rodičia vychutnávali ich radosť, príjemný koncert skupiny Sexit, krásne počasie, stretnutia so známymi…
Asi mnohým napadlo – prečo by takéto akcie nemohli byť častejšie? Stretnúť sa každú nedeľu, tešiť sa z pohody, mať radosť z toho, že tu žijeme.
Týmto by som chcela osloviť aj vedenie mesta – bolo to včera fajn, budeme radi, ak to nebude len jednorazová záležitosť. A tiež veríme, že sľuby o rozširovaní jestvujúceho ihriska a budovaní ďalších, ktoré včera padli, nezapadnú prachom.
Veď tie detičky si to zaslúžia!

© Inforoznava.sk     Tímea Bagačková Zollerová redakcia@inforoznava.sk

Foto: Martin Kuchár ml.

detske-ihrisko-juh-04.JPGdetske-ihrisko-juh-03.JPGdetske-ihrisko-juh-05.JPG

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery