OK Rožňava pozýva na zastupiteľstvo

Občiansky klub Rožňava, ktorý tento týždeň založili aktivisti, pozýva rožňavskú verejnosť na pondelkové zastupiteľstvo.
„Radi by sme pozvali Rožňavčanov, ktorí sa zaujímajú o gazdovanie s našim spoločným majetkom v našom meste. Účasť na rokovaní rozhádaného zastupiteľstva o rozpočte mesta môže byť svedectvom toho, že sú tu ľudia, ktorí sa o veci verejné aktívne zaujímajú,“ uviedol pre Inforoznava.sk hovorca iniciatívy OK Rožňava Matúš Bischof.
Pondelkové stretnutie mestského zastupiteľstva v Rožňave bude pokračovaním zasadnutia, ktoré primátor Vladislav Laciak (Smer-SD) musel vo štvrtok prerušiť. Po prerokovaní jediného bodu – správy o plnení uznesení, bolo prezentovaných už len 9 z celkového počtu 19 poslancov a zastupiteľstvo tak nebolo uznášaniaschopné.
Väčšina poslancov spoločného klubu SMK a Smer-SD náhle opustila sálu potom, čo do rokovania presadili nezávislí poslanci s podporou niektorých poslancov za stranu Smer-SD a SMK nový bod o predaji podielu mesta v spoločnosti TEKO-R a budovy bývalého ONV. Podľa už schváleného programu rokovania by mali poslanci pokračovať v pondelok práve týmto sporným bodom.
Zasadnutie mestského zastupiteľstva sa uskutoční v rokovacej sále v suteréne budovy mestského úradu v pondelok od 15tej hodiny a zo zákona je verejnosti prístupné.
OK Rožňava na FB – kliknite sem
Roznava.sk  – zvukový záznam z rokovania MZkliknite sem
Súvisiace články:
V. Laciak: Vítam túto iniciatívu
Poslanci Smeru a SMK zutekali
Príbeh jednej budovy
Navrhuje koniec preddavkom
Nižšie mzdy a predaj majetku 
Najviac dotovali basket a spevokol
Hej, páni konšelé

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery