Odkazová služba Inforoznava.sk

Pre čo najrýchlejšiu komunikáciu s čitateľmi sme zriadili odkazovú službu. Ikonku (obálku), nájdete na stránke vpravo hore.
Po kliknutí na túto ikonku sa vám otvorí nová stránka s jednoduchým formulárom, do ktorého môžete, aj anonymne, vpísať a odoslať svoj odkaz, spravodajský tip, alebo námet na reportáž redakcii najčítanejšieho rožňavského portálu.
Váš odkaz bude vzápätí doručený na náš redakčný email redakcia@inforoznava.sk, ktorý je prístupný naraz všetkým editorom portálu. 
Priestor na vaše autorské názory radi poskytneme v rubrike BlogFórum, stačí, ak nám váš príspevok s vaším skutočným menom pošlete na uvedený redakčný email.
Samozrejme, redakcia si vyhradzuje právo rozhodnúť o zaradení, či nezaradení príspevku na zverejnenie, najmä ak by obsahoval xenofóbne názory, podnecoval by etnickú neznášanlivosť, alebo by urážal ktorékoľvek náboženské cítenie.
Polemické názory radi privítame, samotná redakcia je zložená z ľudí rôzneho presvedčenia, očakávame však slušnú a podloženú argumentáciu. Tak nech sa páči .-)

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery