Nová prednostka katastra

Novou prednostkou Katastrálneho úradu v Košiciach, pod ktorý spadá aj Správa katastra v Rožňave, sa stala Rožňavčanka Ing. Jarmila Vajdová.
Vajdová je okresnou predsedníčkou strany Sloboda a solidarita, v minulosti neúspešne kandidovala ako nezávislá na post rožňavského primátora (r. 2006, celkom 128 hlasov), aktuálne sa uchádza o post poslankyne v mestskom zastupiteľstve.
Ako sa nedávno vyjadrila pre Inforoznava.sk, strana SaS by mala obsadiť v okrese Sociálnu poistovňu, Správu katastra a Slovenský pozemkový fond.
„Pre SaS je dôležité preobsadiť miesta odborníkmi so skúsenosťami, pretože za tieto nominácie nesie strana SaS plnú zodpovednosť, ” uviedla vtedy Vajdová, ktorá podniká v danom odbore pod obchodným menom „Ing. Jarmila Vajdová geodetické a kartografické práce.“  Výkon svojej živnosti pozastavila od 2. 11. 2010 do 31. 5. 2011.
Podľa našich zistení bola menovaná aj nová riaditeľka Regionálneho odboru Slovenského pozemkového fondu v Rožňave. Stala sa ňou Ing. Andrea Sústriková PhD., ktorá nahradila Ing. Jarmilu Stašovú. 
Foto: SaS
Súvisiace články: 
Petrovú nahradila Šeďová
Novým prednostom je Viktor Mezei
Úradu pre dopravu šéfuje Köteleš 
Obsadia poisťovňu, kataster a fond

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Mzdy v inzerátoch zafungovali