Most-Híd tu vraj ešte neexistuje

V súvislosti s tohtoročnými komunálnymi voľbami sme oslovili aj Ing. Júliusa Slováka (na snímke celkom vpravo). 
Téme koncoročných komunálnych volieb, resp. volieb primátora sa podrobne venujeme v článku Byť či nebyť rožňavským primátorom?, kde sú zverejnené vyjadrenia ďalších oslovených politických strán, resp. niektorých možných kandidátov.
V tejto súvislosti sme sa Ing. J. Slováka spýtali, či uvažuje o kandidatúre na post primátora mesta a či padlo aj jeho meno v diskusii, resp. v kuloároch miestnej SMK . „O kandidatúre na post primátora rozhoduje miestna organizácia SMK. Táto záležitosť ešte nebola témou oficiálnych rokovaní,“ uviedol pre Inforoznava.sk.  
Na otázku, či može potvrdiť, alebo vyvrátiť  tvrdenie  poslanca NR SR a okresného šéfa strany Smer-SD Ing. Jána Babiča, ktorý sa vyjadril pre Inforoznava.sk, že SMK nepostaví kandidáta na post primátora, resp. že podporí spoločného kandidáta strany Smer-SD a SMK, ktorým bude pani poslankyňa MUDr. Katarína Kopecká, resp. on sám, Ing. Július Slovák uviedol, že to „považuje za reálne možnú alternatívu.“
K možnosti spolupráce so stranou Bélu Bugára Most-Híd uviedol, že podľa jeho vedomostí „miestna organizácia MOST ešte neexistuje, keď príde čas, budeme rokovať.”
Stanovisko miestnych predstaviteľov strany Most-Híd k uvedenej téme sme ako jediné ešte stále nedostali.
 Súvisiace články: Rokoval mestský klub Most-Híd

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery