Lúpeže a krádeže

Doposiaľ nezistený páchateľ včera medzi 17.00 a 20.00 hod. neoprávnene vnikol do oploteného a uzamknutého rodinného domu na Zimnej ulici v Dobšinej (okr. Rožňava).
Najprv odstránil visací zámok s reťazou na vchodovej bráne, otvoril si riadne uzamknuté vchodové dvere do domu a z neho odcudzil 50,-€, 20 DVD nosičov s filmami a rôzne potraviny (mäso, olej, paštétu, vajcia a múku). Majiteľke spôsobil škodu 194,-€.
Doposiaľ neznámy páchateľ sa počas pondelka, resp. utorka vlámal do rekreačnej chaty v obci Dedinky (okr. Rožňava), z ktorej po vypáčení okna na prízemí odcudzil vibračnú brúsku, frézovacie nože, ručnú frézu, akumulátorový skrutkovač, elektrický spinkovač, teplovzdušnú pištoľ a konvektor. Dvom majiteľom vznikla škoda vo výške 743,-€.
Včera okolo 18.00 hod. v obci Turňa nad Bodvou (okr. Košice – okolie) traja doposiaľ nezistení páchatelia lúpežne prepadli 27-ročného Mareka z Turne nad Bodvou.
Najprv ho sotili na zem, kopali do neho a z vreciek mu odcudzili mobilný telefón, peňaženku s finančnou hotovosťou 100,- €, osobnými dokladmi a vreckový nožík. Poškodenému spôsobili škodu 130,- € a zranenia (otras mozgu a rôzne pomliaždeniny) s doposiaľ neurčenou dĺžkou liečenia.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery