Laura má vlastnú stránku

Ako sme vás už informovali, v sobotu privítali rožňavskí Saleziáni vzácnych hostí – dvoch kolegov, pracujúcich v médiách: Pavla Dzivého a Rasťa Hamráčka. Z večernej besedy u sestier Saleziánok vám prinášame fotoreport.
Sestry Saleziánky, sestry FMA, organizované v občianskom združení Laura, majú už svoju vlastnú stránku. Nájdete ju v našej rubrike Regionálne linky aj kliknutím sem.
Aktuálne počas „jarných prázdnin“ sestry FMA pripravujú prímestský tábor. Animátori a sestry čakajú deti a mládež od 23. do 27..2. 2009 každé ráno o 9:00 h.
Na prvý deň s názvom ,,Pevnosť Boyard“ pripravili pre mladých zaujímavú zoznamovačku, rôzne stanovištia, na ktorých sú pripravené úlohy na čas, zamyslenie, či šport.
Druhý deň, v utorok 24. 2., ich budú čakať taktiež nejaké „nástrahy“, no najmä, keďže sa bude niesť pod názvom „Slovensko hľadá…“, budú na všetkých čakať otázky na rôzne témy.
Otázky by nemali byť také ťažké, pretože ich vymýšlali animátori, ktorí chcú aby decká kľúč a kúsok mapy k pokladu našli.
Foto: Inforoznava.sk / Michal Valaštek
 

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery