Lampa o ľavici s R. Ficom

fico_v_lampeV dnešnej diskusnej relácii Lampa bude so Štefanom Hríbom o stave ľavice diskutovať premiér a predseda strany Smer-Sociálna demokracia Robert Fico.
Táto informácia sa objavila už pred niekoľkými dňami na sociálnej sieti Facebook. Účasť Roberta Fica v dnešnej Lampe potvrdila aj hovorkyňa strany SMER-SD Silvia Glendová. Podľa jej slov sa premiér v diskusnej relácii zdrží len hodinu, pretože má „veľmi, ale veľmi nabitý program.“
Pred dvomi týždňami sme mali možnosť sledovať Lampu, ktorej hosťami boli predsedovia alebo podpredsedovia pravicových strán. O problémoch pravice diskutoval Ivan Mikloš (SDKU-DS), Peter Zajac (OKS), Vladimír Palko (KDS), Daniel Lipšic (KDH) a Richard Sulík (SaS).
Podľa slov jedného z  tvorcov relácie Juraja Kušnierika bude Fico diskutovať v Lampe sám. Za tento fakt bola tvorcom relácie adresovaná obrovská kritika. Premiér chodí do väčšiny politických relácií zo zásady sám. V tomto prípade však nejde o podmienku Roberta Fica. Ako uviedol moderátor relácie Štefan Hríb, dnešnou témou je ľavica „a bude tam zástupca jedinej dôležitej ľavicovej strany na Slovensku. Komunistickú stranu za ľavicu nepovažujem.“


TIP: P. Shutz: O princípe vyváženosti
Videokomentár: Prečo bude R. Fico v Lampe sám – kliknite na obrázok

hrib copy
Diskusná relácia Lampa začína dnes večer o 21:40 v televízii JoJ Plus. Jej archív nájdete na stránke časopisu .týždeň a sledovať ju môžete aj online na stránke televízie.

Ficov monológ v Lampe

jaOd štvrtkovej Lampy si množstvo ľudí veľa sľubovalo. Jej hosťom bol Robert Fico, predseda najsilnejšej strany na Slovensku. Čítať viac.

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery