Kto chce U – rampu?

IMG_1143- Je zdarma, nikto ju nechce a majiteľ ju musí odpratať, pretože zavadzia stavbe a nachádza sa na verejnom priestranstve.

Hokejový klub mládeže 98 Rožňava ako vlastník predmetného zariadenia ju musí spred Zimného štadióna odstrániť, mesto pritom nejaví záujem ani o iné jej umiestnenie.

U – rampa vznikla kedysi dávno ako nápad Dušana Pavlíka, ktorý sa z vlastnej iniciatívy do jej zostrojenia pustil. Takéto rampy sú pritom v iných mestách lákadlom, mnohí vyznávači adrenalínových športov po takej túžia. In-line korčuliari či skateboardisti sú hojne zastúpení aj v Rožňave, takúto lahôdku by mohli s radosťou využívať. Lenže čo s ňou, keď ju máme, ale nevieme ju umiestniť?

Nejavia o ňu záujem školy ani voľnočasové organizácie, argumentujúc nedostatkom miesta, či nebezpečenstvom, ktoré vraj na nej deťom hrozí. Kde nakoniec táto atraktivita zakotví? Bolo by škoda, aby hrdzavela a bola nevyužívaná, prípadne keby musela byť zošrotovaná. Ak má o ňu niekto záujem, nech kontaktuje Ing. Tibora Takáča z HKM 98 Rožňava.

IMG_1144- IMG_1145-

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery