Koncerty sa nekonali, prečo?

dscf4570V diskusnom fóre na oficiálnej stránke mesta jedna čitateľka položila otázku ohľadne nedávno zrušených koncertov. Odpovedal jej správca mestského portálu.
Čitateľku pani Evu Mokrovú zaujimalo, či koncert skupiny Right Said Fred sa naozaj uskutoční v náhradnom termíne v septembri, ako je organizátormi avizované.
Ako vo svojom diskusnom príspevku uvádza, je vraj v kontakte so skupinou a oni jej mali povedať, že koncert bol zrušený pred niekoľkými týždňami kvôli tomu, že organizátor nemal dosť peňazí.
Podotýka tiež, že organizátori vraj vedeli týždne dopredu, že žiadny koncert sa konať nebude.
Na záver sa pýta, čí budú mať organizátori peniaze v septembri. Od člena skupiny vraj dostala správu, že ani on neveri, že sem prídu v blízkej budúcnosti.
Odpovedal jej Marek Koltáš z Mestského úradu v Rožňave, ktorý spravuje internetovú stránku Roznava.sk.  
Ako uviedol, koncert kapely Right Said Fred pre Mesto Rožňava zabezpečuje agentúra Agrum music (z Rimavskej Soboty), ktorá oznámila 12.  6.  2009 zmenu termínu koncertného vystúpenia.
Na základe toho aktualizovali na stránke mesta pôvodný príspevok, kde uviedli informáciu o presunutí koncertu z pôvodne plánovaného termínu 20. 6. na 11. 9. 2009.
Zároveň v odpovedi doplnil aj kontakt na agentúru Agrum music: agrum@orangemail.sk
Foto: Inforoznava.sk / Koncert skupiny DesMod sa uskutočnil
Súvisiace články:
Koncerty preložili na september
Kuly: Ľudia boli fantastickí!

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Kalendárovinky - Jún