Aktualizované: Šimko a MassRiot pred jedenástou, Knechtová a Peha po polnoci

2008_0101silvester20070016.JPGV rámci silvestrovského programu, ktorý pripravilo mesto Rožňava v spolupráci s rimavsko-sobotskou agentúrou Agrum Music, vystúpi dnes večer na Námestí baníkov v Rožňave aj finalista súťaže Slovensko hľadá Superstar 3 Rožňavčan Robo Šimko so svojou kapelou MassRiot.
Ako nám Robo potvrdil, s novým bubeníkom zahrajú štyri skladby. Cesta zakázanou rýchlosťou od Mekyho Žbirku, dve vlastné skladby – True Space a Alone, a finálovú hitovku od Tom Jonesa Sex Bomb. Prídavkom by mala byť My Sacrifice od Creed.
silvester1.jpgPo vystúpení Roba Šimka a MassRiot nasleduje Katka Knechtová a Peha. Začiatok jej koncertu sa však posúva až po polnočnom prípitku primátora, štátnej hymne  a ohňostroji.
Potvrdil nám to pred malou chvíľou (20.30. h.) Henrich Albert z usporiadateľskej agentúry Agrum Music a jeho kolega, Pavol Marko, ktorý má na starosti priamo akciu v Rožňave.
„Kapela o ôsmej nasadla do auta v Bratislave, sú na ceste, koncert určite bude, aj keď s týmto opozdením, všade totiž sneží, cesta je dosť zlá,“ povedal Pavol Marko pre Inforoznava.sk
Robo nám krátko pred tým povedal, že sa na koncert teší, 5 nacvičených skladieb odohrajú s chlapcami s MassRiotu naživo.
Nedávne vystúpenie Roba Šimka v OKC si môžete zapožičať na DVD v Gemerskej knižnici P. Dobšinského – pozri tu. Pozrieť si ho môžete spolu s ďalšími video klipmi aj priamo tu na stránke kliknutím na baner vľavo hore.

© Inforoznava.sk

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery