Kaufland zmietli zo stola

Poslanci na úvod svojho štvrtkového rokovania na návrh poslanca Juraja Dubovského stiahli z programu body o predaji SADky.
Body boli navrhnuté do programu na základe opätovnej žiadosti spoločnosti Hrivis dealing s. r. o. z Bratislavy (Kaufland) a TESCO STORES a. s. Bratislava o odkúpenie pozemkov mesta pod autobusovou stanicou v Rožňave.
Na program rokovania boli tieto body teraz zaraďované už piatykrát, naposledy (v novembri 2009) však poslanci rozhodli uznesením, že sa tým už nebudú do konca svojho volebného obdobia zaoberať.
„Tieto body sa dostali do programu na moje veľké prekvapenie, pretože ako všetci vieme, sme schválili uznesenie, že sa predajom SADky už v tomto volebnom období zaoberať nebudeme. Toto uznesenie je platné, dokonca nikto nedal ani návrh na zrušenie tohto uznesenia, takže nevidím ani najmenší dôvod, aby sme sa týmito bodmi zaoberali,“ zdôvodnil svoj návrh poslanec Dubovský.
Jeho návrh o stiahnutí týchto bodov z programu rokovania zastupiteľstva poslanci schválili. Obchodný reťazec Kuafland má v meste ponúknutý aj iný priestor prostredníctvom developerskej spoločnosti Fastav Development SR zo Žiliny. Podrobne sme o tom informovali v článku Kaufland dohodli už pred rokom
Foto: Inforoznava.sk
Súvisiace články: Fantomas Kaufland sa vracia

- red -

O autorovi - red -

Redakčný text, kontaktovať nás môžete na e-mailovej adrese redakcia@inforoznava.sk

Zobraziť všetky príspevky od - red - →

× Odporúčané

Prenosy z rokovaní môžu snímať automatické kamery